QM Spirits

QM Spirits

QM Spirits LLC je obchodní a marketingová společnost, která distribuuje prémiový Mezcal a Tequilu do Severní Ameriky, Evropy a Asie.

Naše lihoviny jsou jedněmi z nejlahodnějších prémiových likérů vytvořených s ohledem na sociální povědomí a princip udržitelnosti. Byly vyrobeny ekologicky, ručně a v rámci udržitelnosti.

Oficiální stránky

Zunte

Zunte

Naše společnost produkuje mezcal pod značkou Zunte. Vyrábí se z rostliny agáve. Zunte se prodává ve společnosti La Europa, která je jednou z předních společností prodávajících vína, likéry a lihoviny v Mexiku.

Po více než 60 let pokračuje La Europea v prodeji vín, lihovin a gurmánských potravin a je nepochybně konsolidovanou značkou na mexickém trhu.

Oficiální stránky

Cava Quintanilla

Cava Quintanilla

Uprostřed nejkrásnějších vinic v centru Mexika v oblasti San Luis Potosí se nachází vinařství Cava Quintanilla

Obhospodařujeme velké vinice s velkorysými hrozny zářivých barev a pečlivě se věnujeme vinařskému řemeslu. Díky tomu se lidé stávají milovníky tohoto smyslného nápoje.

Oficiální stránky

San Miguel

San Miguel

Vinařství San Miguel se nachází ve městě San Miguel de Allende, které bylo vyhlášeno památkou UNESCO. Vyrábíme a prodáváme kvalitní mexická vína, která excelují na světových vinařských soutěžích.

Oficiální stránky